דירה דיסקרטית בצפון. הצד המזרחי של העיר

דירה דיסקרטית בצפון. הצד המזרחי של העיר

דירת א דיסקרטי בצפון היא דירת קונספט חדשה שנועדה להעניק לכם פרטיות ונוחות. הדירה כוללת כניסה פרטית, מרפסת גג ומרחב מגורים בחלל פתוח.

דירה דיסקרטית בצפון מציעה לכם את הפרטיות הדרושה לכם כשאתם גרים בעיר גדולה. זה גם מושלם עבור אנשים שרוצים לגור ליד העבודה שלהם או אלה שמחפשים מפלט מההמולה של חיי העיר. דירה דיסקרטית בצפון

דירה דיסקרטית בצפון היא מקום מושלם לברוח מהמולת העיר. זהו מקום מאובזר היטב בכל השירותים המודרניים שאתה צריך. הדירות מעוצבות באופן שיוכל להעניק לכם פרטיות ויוקרה מלאה.

הדירות ממוקמות בסמוך לכל הקניונים הגדולים, המסעדות ומקומות בילוי אחרים. תוכלו למצוא כאן מספר בתי ספר שאליהם ילדיכם יוכלו ללכת וליהנות מימי ילדותם ללא דאגות של תנועה או זיהום.

זוהי כתבה על דירה דיסקרטית בצפון.

דירה דיסקרטית זו, הממוקמת ברחוב שקט בצפון לונדון, היא אחד הנכסים הנחשקים ביותר בשוק. הוא עוצב תוך מחשבה על פרטיות מירבית ומציע סביבה שלווה למי שמחפש לברוח מהכל.

דירה דיסקרטית בצפון היא מקום בו יכולים לשהות אנשים שיש להם צורך לדיסקרטיות.

היא מקום בו יכולים לשהות אנשים שיש להם צורך לדיסקרטיות.

הדירה ממוקמת בצפון העיר, קרוב לאוניברסיטה. זהו מקום דיסקרטי, פרטי ושליו בו תוכלו ללמוד או לעבוד בשלווה. יש לה פריסת סטודיו עם מטבחון ואזור מגורים בחלל פתוח. המטבחון כולל את כל המכשירים הדרושים לכם להכנת ארוחות משלכם, כמו תנור, מקרר ומדיח כלים.

לבניין יש אבטחה 24/7 עם טלוויזיה במעגל סגור בכל קומה. יש גם שתי גינות משותף גדולות בכל קומה להנאת הדיירים.

לדירה הדיסקרטית בצפון יש הרבה פרטיות, היא מושלמת למי שצריך להישאר בסתר.

הדירות קרובות למרכז העיר והן מציעות נוף מצוין של העיר. בבניין יש שוער 24 שעות ושירות קונסיירז'.