דירה דיסקרטית. חלופה לא יקרה למלון

דירה דיסקרטית. חלופה לא יקרה למלון

אנחנו חיים בתקופה שבה כל הזמן מסתכלים עלינו. בין אם זה על ידי המעסיקים שלנו, הממשלה, או אפילו רק האנשים סביבנו. אין לנו יותר פרטיות.

אז מה אתה עושה אם אתה רוצה מקום להיות לגמרי מתחת לרדאר? אתה מקבל דירה דיסקרטית ואין לה כל קשר לזהות שלך.

זה הופך להיות יותר ויותר קשה מכיוון שהמשכירים רוצים לדעת את דירוג האשראי ואת מספר תעודת הזהות שלך. אבל עדיין יש כמה דרכים שבהן תוכל להשיג דירה דיסקרטית מבלי לוותר על כל הפרטיות שלך. דירה דיסקרטית

הדירה הדיסקרטית היא חלל שמיועד להיות כמה שיותר פרטי. הוא גם נועד לספק תחושת ביטחון ופרטיות עבור הדיירים. לדירה דיסקרטית תהיה כניסה משלה, נפרדת מהבניין הראשי, ויהיה לה פעמון דלת שישמיע מוזיקה רק כשמישהו מצלצל בפעמון.

לדירה דיסקרטית יש בדרך כלל אזור חיצוני בו אנשים יכולים ליהנות מהפרטיות שלהם מבלי להיראות על ידי אחרים בבניין. לרוב אסור לדיירים לגשת לדירות אחרות או לשטחים משותפים בבניין ללא אישור מההנהלה.

דירה דיסקרטית היא נכס המושכר לצורך ניהול רומן. דירות אלה מרוהטות לרוב עם מיטה, טלוויזיה ומטבחון.

שותפים לא נאמנים מוצאים אותם כמקום נוח לנהל את ענייניהם מכיוון שהם מספקים פרטיות ודיסקרטיות.

דירה דיסקרטית היא בניין שיש בו דירות קטנות ואינו ממוקם במרכז העיר. הם נמצאים בדרך כלל בפרברים ולעתים קרובות הם מוקפים בעצים, פארקים ונוף טבעי אחר.

יש אנשים שבוחרים לגור בדירה דיסקרטית כי הם לא רוצים שהכתובת שלהם תימצא בקלות.

היא דירה בה יכול השוכר לגור בפרטיות. לדירות שהן דיסקרטיות לרוב יש כניסה פרטית, ולרוב הן ממוקמות בבניינים שיש בהם גם דירות אחרות.

דירה מסוג זה מושכרת בדרך כלל על ידי אנשים שרוצים לשמור על פרטיות סידורי המגורים שלהם. זה יכול להיות ממגוון סיבות, כמו הסתרה מבן זוג לשעבר או בגלל שהם מנסים להימנע מהפפראצי.

הדירה הדיסקרטית היא סוג של דירה המעניקה פרטיות לדייריה. בדרך כלל משתמשים בו אנשים שזקוקים למקום לינה במשך תקופה ממושכת ולא רוצים שיראו אותם כשהם נכנסים ויוצאים מהבניין.

דירה מסוג זה מושכרת בדרך כלל על ידי אנשים שאינם מתארחים באותה כתובת כמו בני משפחתם או חבריהם. ייתכן שהם עוברים טיפול במחלה, עוברים ממקום למקום, או פשוט זקוקים לקצת פרטיות לעצמם.

"בעולם הליווי היוקרתי, הדיסקרטיות היא המפתח. ולמרות שהם לא יוכלו להרשות לעצמם בית עם שוער, הם יכולים למצוא דירה עם שוער שלא ישאל יותר מדי שאלות".

המאמר מתחיל בדיבור על כמה דירות דיסקרטיות נחוצות עבור מלווים יוקרתיים, שצריכים להפריד את חיי העבודה והחיים האישיים שלהם. לאחר מכן הוא מדבר על הדרכים השונות שבהן דירות אלו מתפרסמות ומושכרות.