דירה דיסקרטית בצפון. השכרה לטווח קצר

דירה דיסקרטית בצפון. השכרה לטווח קצר

דירה דיסקרטית בצפון הוא רומן על אישה שגרה בניו יורק ורוצה למצוא דירה דיסקרטית לה ולבעלה. הגיבור מחפש דירה שתהיה קרובה לסנטרל פארק, שתהיה לה שוער, והיא בטווח התקציב שלהם.

הרומן חוקר את חייה של הגיבורה וכיצד היא צריכה להתמודד עם כל מיני נושאים כמו המשפחה, החברים, העבודה ומערכות יחסים אחרות. הסיפור גם מראה כיצד היא מנסה לאזן בין ההיבטים השונים הללו בחייה.

זהו סיפור של אדם שנמצא במנוסה מעברו. הוא מתגורר כבר תקופה בדרום, אך החליט לעבור צפונה. הבית החדש שלו אין הרבה מה להסתכל עליו, אבל הוא בטוח ודיסקרטי. בניין הדירות ישן ומלוכלך, אבל לא אכפת לו. הוא רק צריך מקום לשהות בו כרגע.

הדירה ממוקמת בצפון העיר, והיא דיסקרטית.

יש לו עיצוב אלגנטי מאוד, עם מתקנים מודרניים רבים שמתאימים לכל אחד.

מדובר בדירה דיסקרטית בצפון. הוא ממוקם בקצה עיירה קטנה, אך יש בו את כל הנוחות המודרנית ונוף יפהפה.

דירה זו מושלמת למי שרוצה להתרחק מהכל ועדיין יש לו גישה לשירותים מודרניים.

הדירה הדיסקרטית בצפון היא דרך חדשה לחיות. הוא מציע חוויה אישית, אינטימית ופרטית יותר.

דירה מסוג זה מיועדת למי שרוצה לגור בסביבה אורבנית ולהיות מסוגל ליהנות מכל היתרונות של מגורים בעיר גדולה, אך לא להיטפל מכך.

דירה דיסקרטית בצפון היא מקום שאליו הולכים להתחבא. זה לא הבית הטיפוסי שלך, אבל יש בו את כל הדברים החיוניים שאתה צריך. אתה יכול לבוא לכאן ולהיות עצמך מבלי לדאוג מי עלול לגלות.

אתה לא צריך לדאוג ששכנים או אנשים חטטנים יסתכלו מעבר לכתף שלך או לתוך החלונות שלך. אתה בטוח כאן, בטוח ופרטי.

ממוקמת בפאתי עיר. הדירה מוקפת בגינה יפה. יש לה סלון ומטבח בחלל פתוח, עם מרפסת שמספקת נוף מקסים של הגן והאזור הכפרי.

חדר השינה ממוקם בחלק האחורי של הנכס, עם גישה למרפסת פרטית משלו המשקיפה על העמק למטה. יש גם חדר שינה לאורחים עם חדר רחצה צמוד ומרפסת המשקיפה לגן. לנכס שני חניות. דירה דיסקרטית בצפון

הדירה, החבויה בצפון העיר, דיסקרטית ומבודדת. זהו מקום שאליו אנשים יכולים לבוא כדי לברוח מהחיים הקדחתניים שלהם ולמצוא שקט ושלווה.