איך לעשות את השימי בריקודי בטן

איך לעשות את השימי בריקודי בטן

ישנן כמה דרכים שונות לעשות את השימי בריקודי בטן.

הדרך הראשונה היא להשתמש בידיים כדי לנער את הירכיים ולדחוף אותן מצד לצד. אתה יכול גם להשתמש בזרועות ובמרפקים שלך על ידי הבאתן לכיוון הגוף שלך, ואז לדחוף אותן החוצה שוב.

דרך נוספת היא להשתמש בחלק העליון של הגוף על ידי ניעורו משמאל לימין וחוזר חלילה. זה יכול להיעשות רק עם זרוע אחת או שתי הזרועות, תלוי במה אתה מרגיש בנוח.

הדרך האחרונה היא צעד קדימה או אחורה, מה שיגרום לך להסתובב על רגל אחת תוך ניעור הרגל השנייה לחופשי.

השימי הוא מהלך מאוד תכליתי שניתן להשתמש בו בדרכים רבות ושונות. ניתן להשתמש בו כדי להביע רגשות, להוסיף דרמה להופעה או ליצור סוף נפיץ.

השימי הוא גם דרך מצוינת לנער את המתח מהגב התחתון ועמוד השדרה. תנועת הירכיים יוצרת פתח לעמוד השדרה, שיכול לעזור לשחרר כל מתח ומתח שנבנו.

השימי הוא חלק חיוני של ריקודי בטן. זוהי טכניקה המשמשת לתת אשליה של נזילות ותנועה.

ניתן לעשות את השימי בדרכים רבות ושונות, אבל זה תמיד כרוך בכיפוף הברכיים וניעור הירכיים מצד לצד.

רקדניות מפורסמות כמו שאקירה, ביונסה וג'ניפר לופז שילבו כולן את השימי בשגרת הריקוד שלהן. עיסוי בפתח תקווה

מאמר זה ילמד אותך איך לעשות את השימי בריקודי בטן. כדאי לדעת שזהו מהלך מאוד חשוב ופופולרי בריקוד בטן.

השימי הוא תנועה מתנודדת בירך, שניתן לעשות עם ירך אחת בכל פעם או עם שתי הירכיים יחד. זה נעשה לעתים קרובות כשהכתפיים כפופות קדימה, הראש מוטה מטה והעיניים מביטות אל הרצפה. השימי מבוצע בדרך כלל בסטים של ארבע חזרות, מתחילים בירך אחת ואז עוברים לאחרת.

סוג השימי הנפוץ ביותר נקרא "היונה". סוג זה של שימי מתחיל עם יד אחת על הבטן ואז נע עד לחזה בזמן שהמותניים שלך מתנדנדות קדימה ואחורה. היד השנייה שלך עוברת מהבטן לגב, שם היא נשארת במשך ארבע ספירות לפני שתחזור שוב לבטן.

השימי הוא מהלך חתימה בריקודי בטן. זה מהלך ריקוד רועד ירכיים שלעתים קרובות הוא הדבר הראשון שאנשים לומדים כשהם רוצים לרקוד ריקודי בטן.

ניתן לעשות את השימי עם הידיים, הירכיים או הכתפיים; בכל דרך שתבחר לעשות זאת, עליך לשמור על הליבה שלך מעורבת ושרירי הבטן שלך מתוחים. התחל בעמידה ישרה עם רגל אחת מול השנייה. לאחר מכן עליך לקחת יד אחת ולהניח אותה על עצם הירך בצד הנגדי של גופך מהמקום בו אתה עומד. לאחר מכן, השתמש ביד זו כדי למשוך את עצם הירך קדימה ואחורה בתנועה מעגלית משמאל לימין. חשוב לא לתת למתח להופיע בתנועה הזו כדי לא למסור את מה שאתה עושה!

לאחר מכן, קח יד אחת והנח אותה על השכמות שלך באותו צד של הגוף שבו אתה עומד. דחוף מטה עם הזרוע הזו כך שתרגיש התנגדות נגד

חלק זה יספק הסבר מפורט כיצד לעשות את השימי בריקוד בטן. השימי הוא אחד המהלכים הפופולריים ביותר בריקוד בטן, והוא גם אחד הקלים ביותר.

שלבים לביצוע השימי:

1) עמוד עם כפות הרגליים צמודות, ידיים לצד וברכיים כפופות מעט. 2) כופפו את רגל ימין והוציאו אותה ימינה כשהבהונות מופנות קדימה. 3) כופפו את רגל שמאל וקחו צעד קצר אחורה כשהבהונות מופנות קדימה. 4) סובב על שתי כפות הרגליים כך שאתה פונה קדימה, ואז בצע שימי נוסף על ידי כיפוף מהמותניים תוך כדי תנועה מצד לצד. 5) חזור על שלבים 1-4 במשך 8-12 פעמים, תלוי כמה מהר אתה רוצה ללכת לפני שינוי כיוון על ידי סיבוב 180 מעלות.

6) חזור על שלבים 1-5 אך הפעם צעד החוצה עם שתי הרגליים במקום רק רגל אחת ב