דירה דיסקרטית ברחובות. החלק הצפוני של העיר

דירה דיסקרטית ברחובות. החלק הצפוני של העיר

הדירה ממוקמת באזור מגורים, עם כניסה פרטית וחצר אחורית. יש בו בסך הכל שני חדרי שינה, סלון אחד וחדר אוכל אחד.

הדירה פנויה להשכרה כעת. שכר הדירה החודשי הוא $1,000 דולר.

דירה זו נמצאת במיקום דיסקרטי מאוד, אך היא עדיין קרובה למרכז העיר. זה גם קרוב לשדה התעופה ויש הרבה אפשרויות תחבורה ציבורית בקרבת מקום. בדירה שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד ומטבח. דירה דיסקרטית ברחובות

דירה זו מושלמת למי שרוצה לגור ברחובות בפרטיות ובנוחות.

חשוב לציין שהמילה דיסקרטי אינה פירושה מבודד. זה רק אומר שהדירה לא נמצאת באזור עם עומס תנועה. למשל, זה יהיה דיסקרטי אם הדירה הייתה באזור מגורים ולא מסחרי.

נושא מדור זה עוסק בדירה להשכרה ברחובות, ישראל. מילות המפתח הן: דירה דיסקרטית ברחובות, דירות להשכרה ברחובות, דירות להשכרה ברחובות, דירות להשכרה בקרבתי

זוהי דירת חדר שינה אחד ברחובות, ישראל. זוהי דירה דיסקרטית מאוד, מכיוון שאין לה חלונות והדלת נגישה רק באמצעות מעלית.

גם הכניסה לבניין דיסקרטית והמבקרים נדרשים ללחוץ על זמזם על מנת להיכנס. לדירה עצמה אין חלונות וניתן לגשת לדלת שלה רק באמצעות מעלית.

כתבה זו עוסקת בדירה דיסקרטית ברחובות, ישראל. לבעל הדירה יש משפחה שגרה בסמוך והם מחפשים דייר חדש. הדירה ממוקמת בשכונה שקטה, כשהחוף ממש מעבר לפינה.

הבעלים של הנכס הזה רוצה להבטיח לדיירים פוטנציאליים שהם לא יהיו מוטרדים מכל רעש או הפרעה מצד שכניהם. הם גם רוצים ליידע אותם שניתן לשכור את הדירה גם לתקופות קצרות.

אחד הדברים הכי חשובים במציאת

הוא שאתם רוצים לוודא שאתם לא גרים קרוב מדי לשכנים שלכם.

גם אם אתם שוכרים מבעל בית, חשוב לוודא שהם לא חטטניים או חטטניים. אתה לא רוצה שהם ישאלו על העסק שלך או מה אתה עושה לעבודה.