דירה דיסקרטית בחולון. השכרה ליום

דירה דיסקרטית בחולון. השכרה ליום

דירה דיסקרטית בחולון היא דירה המושכרת ליחידים הזקוקים למקום לינה לתקופה קצרה. דירות אלו מושכרות בדרך כלל על ידי אנשים שלא רוצים שהשהות שלהם תהיה ידועה לציבור, או סתם רוצים קצת פרטיות.

הדירה ממוקמת בשכונה בטוחה ושקטה, עם פארק גדול בפתח.

הדירה ממוקמת בקומה העליונה של בניין מגורים בחולון. יש לו כניסה פרטית ומעלית.

חולון היא עיר בישראל והיא העיר השלישית בגודלה בארץ. הוא ממוקם במחוז תל אביב בישראל, כ-10 קילומטרים דרומית לתל אביב. פירוש השם חולון הוא "תענוג" ונבחר בשל הדמיון שלו למילה עברית אחרת, "חולן", שפירושה "להתמלא באושר".

בחולון נמצאים מספר מוזיאונים כמו המוזיאון הלאומי הישראלי למדע, טכנולוגיה וחלל ומוזיאון הכנסת. ישנם גם פארקים רבים בחולון כמו פארק גן העם.

הדירה להשכרה באתר זה בשטח של 75 מ"ר (858 רגל רבוע) וכוללת סלון, חדר אוכל, מטבחון, חדר שינה אחד עם מרפסת, חדר רחצה אחד עם מקלחון ושירותים (שירותים), וכן חדר רחצה אחד עם מרפסת. מרפסת המשקיפה לגן. https://alyssalambrini.com/citys/Discreet-apartments-in-Holon.php

הדירה ממוקמת באזור שקט וקרוב לתחנת האוטובוס. יש לו כניסה פרטית וכוללת שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד, סלון, מטבח ופינת אוכל.

היא מקום מגורים מושלם אם אתם רוצים לשמור על הפרטיות וליהנות מהשקט והשלווה של השכונה.

הדירות ממוקמות באזור מגורים, מה שאומר שהן אינן קרובות לאזור מסחרי כלשהו. המשמעות היא שלא תפריעו לכם מרעש או תנועה.

זהו מקום מצוין למשפחות שרוצות שילדיהן יגדלו בסביבה בטוחה עם שפע של שטחים ירוקים מסביב.

אין צורך לדאוג לפרטיות שלכם שכן הדירה ממוקמת באזור מגורים ויש בה שפע של עצים וצמחים.

בדירה שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד, מרפסת, סלון ומטבח. חדר השינה כולל מיטת קינג סייז עם חדר רחצה צמוד. בחדר השינה השני יש שתי מיטות יחיד עם גישה למרפסת. יש גם חלל פתוח שיכול לשמש כמשרד או חדר משחקים לילדים.