דירה דיסקרטית בקרית אתא. החלק המערבי של העיר

דירה דיסקרטית בקרית אתא. החלק המערבי של העיר

דירה דיסקרטית בקריית אתא היא מקום לינה מצוין עבור אנשים שרוצים ליהנות מהעיר מבלי לדאוג לפרטיות שלהם. הדירות ממוקמות באזור לא צפוף מדי, כך שתוכלו להירגע וליהנות מהזמן שלכם שם.

חלק זה יעסוק ביתרונות של שהייה בדירה דיסקרטית.

הדירה ממוקמת באזור מגורים ומוקפת בשטחים ירוקים רבים. זה גם קרוב לחוף, עם מרחק הליכה של 5 דקות בלבד.

קריית אתא היא אחד הלוקיישנים המבוקשים למי שמחפש דירות דיסקרטיות.

קרית אתא היא עיר במחוז הצפון בישראל. הוא ממוקם על גבעות מישור החוף, כ-50 קילומטרים מצפון לתל אביב וגובל בעכו ממערב, נהריה מדרום ועכו ממזרח. דירה דיסקרטית בקרית אתא

העיר מונה כ-39,000 תושבים ומשתרעת על שטח של כ-23 קמ"ר. אוכלוסיית קרית אתא מורכבת בעיקר מיהודים שומרי מצוות שהיגרו מצפון אפריקה.

הדירה ממוקמת בבניין דיסקרטי, עם כניסה פרטית ומעלית. היא ממוקמת בקומת הקרקע וכוללת סלון גדול, מטבח, שלושה חדרי שינה ושני חדרי רחצה.

הדירה ממוקמת בקריית אתא שהיא אחד מאזורי המגורים הפופולריים בחיפה. יש לו גישה נוחה לכל הכבישים הראשיים וקרוב לתחבורה ציבורית.

קרית אתא היא עיר במחוז הצפון בישראל. העיר ממוקמת על חוף הים התיכון, כ-10 ק"מ דרומית לחיפה. קרית אתא היא פרבר יוקרתי של חיפה, המונה כ-34,000 תושבים.

בדירה יש את כל השירותים הדרושים לכם לשהותכם בקרית אתא: מטבחון ופינת אוכל, סלון עם ספת מיטה זוגית, טלוויזיה ונגן DVD וחיבור לאינטרנט אלחוטי.

הדירה הדיסקרטית בקריית אתא היא קונספט חדש של דירות שנועדו לספק פרטיות וביטחון מירביים.

הדירה הדיסקרטית בקריית אתא מספקת לכם כניסה פרטית, חניה וגישה למעלית. לעולם לא תצטרך לדאוג שהמידע האישי שלך ידלוף או שפולשים ייכנסו לביתך.

דירה זו ממוקמת בקריית אתא, עיר בצפון הארץ. הוא קרוב לחוף ויש לו גינה פרטית. בדירה שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד וסלון.

דירה דיסקרטית בקריית אתא היא מקום אידיאלי לאנשים הזקוקים למקום לינה לפרק זמן קצר. הוא מתאים גם למי שרוצה לגור בעיר אך לא רוצה להפוך אותה לבית הקבוע שלו.

דירה דיסקרטית מציעה פרטיות וסודיות, שהם שני הדברים החשובים ביותר בכל הנוגע לשכירת דירה.

הדירה ממוקמת בקומה 18 בבניין בקריית אתא, והיא עצמאית. הוא תוכנן להציע פרטיות ודיסקרטיות מלאה.

דירה זו מושלמת למי שרוצה לגור באזור עם שיעור פשיעה נמוך וליהנות משקט ושלווה.