דירה דיסקרטית. ייעוץ נדל

דירה דיסקרטית. ייעוץ נדל"ן

הדירה מהווה מקום בטוח, דיסקרטי ופרטי לכל הצרכים שלכם.

דירה זו ניתנת להשכרה לפי שעה או לפי יום. התעריף לשעה הוא $200 והתעריף היומי הוא $1000.

דירה דיסקרטית היא דירה שכורה אשר מרוהטת ושונתה כדי להתאים לצרכיו של אדם שרוצה לשמור על פרטיות סידורי המגורים שלו. השינויים כוללים בידוד אקוסטי, הסרת כל השילוט החיצוני המזהה ואמצעי אבטחה.

הדירה הדיסקרטית משמשת לעתים קרובות ידוענים, מנהלים, ספורטאים ואנשים בעלי פרופיל גבוה אחרים שרוצים לשמור על פרטיות.

דירה דיסקרטית היא מקום שבו אדם יכול לחיות מבלי להיראות לציבור. זה יכול להיות נכס למגורים או מסחרי, אשר נועד לספק פרטיות לשוכר.

דירות אלו ממוקמות בדרך כלל בסביבה עירונית וכוללות שירותים יוקרתיים כגון שירותי קונסיירז', מרכזי כושר ובריכות מקורות. לעתים קרובות הם מושכרים על ידי ידוענים או אנשים אחרים שרוצים לשמור על האנונימיות שלהם בזמן שהם חיים בעיר גדולה.

ברוב המקרים, דירות אלו דורשות אמצעי אבטחה גבוהים כדי להגן על דייריהן מפני פפראצי ופולשים אחרים. דירה דיסקרטית

דירה דיסקרטית היא מקום שבו אדם יכול ללכת ולקבל פרטיות. לעתים קרובות זה חשוב יותר עבור אנשים שעובדים בציבור, כמו סלבריטאים או פוליטיקאים.

דירה דיסקרטית היא מקום שבו אדם יכול ללכת ולקבל פרטיות. לעתים קרובות זה חשוב יותר עבור אנשים שעובדים בציבור, כמו סלבריטאים או פוליטיקאים.

אנחנו חיים בעולם שבו כל הזמן צופים בנו. יש מצלמות בכל פינה, מל"טים עפים מעל ואפילו בטלפונים הסלולריים והטאבלטים שלנו יש מצלמות מובנות. אין זה פלא שאנשים רבים רוצים שיהיה להם מקום שבו הם יכולים להיות עצמם מבלי שאף אחד יצפה בהם.

למי שצריך מקום מגורים שהוא רק שלהם, יש דירות דיסקרטיות להשכרה. דירות אלו מבודדות ומוסתרות הרחק מעיני הציבור. זה מקל על אנשים להתנהל בחיי היומיום שלהם מבלי לדאוג שמישהו יגלה מי הם באמת או מה הם עושים כשהם לא בעבודה.

היא מקום בו אדם יכול לחיות את חייו מבלי להישפט על ידי החברה. למשל, בדירה הזו אפשר לעשות מה שהם רוצים בלי לדאוג שהשכנים ישמעו או יראו אותם.

זהו מקום שאליו אנשים שיש להם תחביב או עניין שאינם מקובלים על החברה יכולים ללכת אליו ולהיות עצמם. אלו אנשים שמחפשים מקום להיות האני האמיתי שלהם ולא צריכים לדאוג לשיפוט של אחרים.