דירה דיסקרטית בקרית אתא. עצת מומחה

דירה דיסקרטית בקרית אתא. עצת מומחה

הדירה ממוקמת בעיר קרית אתא שהיא פרבר של חיפה. הדירה היא אחת מהדירות הדיסקרטיות הבודדות הקיימות בעיר.

הדירה היא דירת שני חדרי שינה עם סלון, מטבח וחדר רחצה. החלונות אטומים לרעש ויש עליהם סורגים כדי להבטיח פרטיות. יש גם מרפסת קטנה.

:

דירה זו ממוקמת בקריית אתא, עיר מצפון לתל אביב. הדירה בקומה הראשונה וצופה לגינה עם חניה גדולה. יש בו שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד מלא ומטבח פתוח. הדירה מרוהטת בריהוט ומכשירי חשמל חדשים.

דירה דיסקרטית בקריית אתא היא רעיון מצוין למי שמחפש פרטיות. הדירות מרווחות ומספקות מרחב גדול.

הדירות נמצאות בסמיכות לחוף קרית אתא, מה שמקל על יציאה לטיול או ריצה לאורך קו החוף.

גם הדירות בקריית אתא קרובות למרכז העיר, מה שמקל על ההתמצאות. https://alyssalambrini.com/citys/Discreet-apartments-in-Kiryat-Ata.php

קריית אתא ידועה גם בשל הפארקים והשטחים הירוקים שלה, שהופכים אותה למקום מצוין לחיות בו אם אתם מחפשים איזון בין טבע לעיור.

המונח "דירה דיסקרטית" משמש לתיאור חלל פרטי שאינו נגיש בקלות. הרעיון מאחורי דירות דיסקרטיות הוא לספק מיקום לאנשים שרוצים לעסוק בפעילויות שאינן מקובלות בציבור.

דירות דיסקרטיות מושכרות בדרך כלל לפרקי זמן קצרים, אך ניתן לשכור אותן גם לפי שבוע או חודש. הם מציעים אלטרנטיבה לבתי מלון ומוטלים, שעשויים להיות להם מוניטין לא מושך כבלתי בטוחים עבור סוגים מסוימים של פעילויות.

קרית אתא היא עיר במחוז חיפה בישראל. הוא ממוקם מצפון לחיפה ומדרום לעכו. קרית אתא הוכרזה כעיר בשנת 1964. האוכלוסייה מונה כ-52,000 נפש.

ישנם בנייני דירות רבים בקרית אתא המציעים דירות דיסקרטיות להשכרה. חלקם כוללים חניה חינם, בריכת שחייה ומרכז כושר.

קרית אתא היא עיר בישראל.

דירה זו ממוקמת בקרית אתא, ישראל. הדירה יכולה להכיל עד ארבעה אורחים וכוללת סלון, מטבחון וחדר רחצה.

קרית אתא היא עיר במחוז הצפון בישראל. היא נוסדה בשנת 1956 כחלק מהתוכנית להקמת קהילות חדשות לאחר מלחמת סיני ואוכלוסייתה גדלה מ-1,000 איש אז ליותר מ-60,000 כיום.