דירה דיסקרטית. חלקה הדרומי של העיר

דירה דיסקרטית. חלקה הדרומי של העיר

דירה דיסקרטית היא נכס למגורים אשר ניתן להשכרה לטווח קצר. השם של סוג אירוח זה נקבע בדרך כלל לפי הגודל והמיקום. דירה דיסקרטית

דירה מסוג זה משמשת בדרך כלל לשהייה קצרת מועד, כאשר השהות הממוצעת היא כשלושה ימים. הם משמשים לעתים קרובות על ידי נוסעים עסקיים או אנשים שנמצאים בעיר לכמה ימים בחופשה.

חלק זה ידבר על הדרכים השונות בהן דירה יכולה להיות דיסקרטית. הוא גם ידון בכמה מהיתרונות של מגורים בדירה דיסקרטית.

הדרך הראשונה לקבל דירה דיסקרטית היא בכך שאין שילוט מחוץ לבניין. המשמעות היא שאין שלטים או פרסומות לדירות, ולא קל לברר איזה סוג דירות מוצע בפנים. הדרך השנייה לקבל דירה דיסקרטית היא בכך שאין חלונות בחזית הבניין. המשמעות היא שאנשים לא יכולים לראות את הבית שלך מבחוץ, ואתה לא צריך לדאוג שהשכנים שלך יציצו אליך בזמן שאתה מבשל ארוחת ערב או מתלבש. הדרך השלישית לקבל דירה דיסקרטית היא באמצעות כניסה משותפת ללובי עם בניינים אחרים. זה אומר שאם מישהו יבוא, הוא לא יידע היכן אתה גר אלא אם במקרה הוא יראה את שמך על מעטפה או חבילה שנשלחה לשם, או שיקרא את שמך במקרה.

דירה דיסקרטית היא מקום שהייה זמני לאדם כאשר הוא זקוק למקום לינה. בדרך כלל משתמשים בו אנשים שמטיילים או אנשים שעברו לאחרונה לאזור ועדיין אין להם בית משלהם.

דירות דיסקרטיות נועדו לשמור על פרטיות סידורי המגורים של הדייר.

אף אחד לא יידע שאתה גר בדירה, אלא אם תרצה בכך.

היא בית מגורים פרטי המספק מקום מגורים בטוח ומאובטח לאנשים. הם משמשים לעתים קרובות על ידי אנשים שצריכים להיות חשאיים לגבי סידורי המחיה שלהם. זה יכול להיות בגלל שהם נמצאים בתוכנית להגנת עדים, או שהם אוימו באלימות.

המילה "דיסקרטית" פירושה לא למשוך תשומת לב או להסיט את תשומת הלב ממשהו אחר. לכן, המילה "דיסקרטית" מתאימה כי היא מתארת כיצד סוג דירות זה אינו מושך תשומת לב ואינו יכול להיראות בקלות על ידי אחרים.

אני רוצה למצוא דירה שבה אוכל לחיות חיים מאושרים ושלווים. אני לא רוצה שיפריעו לי השכנים שלי או אף אחד אחר. אני רק רוצה מקום שבו אוכל לנוח ולהירגע אחרי יום עבודה ארוך.

אני מחפש דירה עם לא הרבה אנשים בסביבה, כדי שהפרטיות שלי לא תיפגע. אני צריך גם דירה שקרובה למשרד כדי שלא ייקח לי יותר מדי זמן להתנייד כל יום.