דירה דיסקרטית באשקלון. תחליף לא יקר למלון

דירה דיסקרטית באשקלון. תחליף לא יקר למלון

אשקלון היא עיר במחוז הדרום בישראל לחוף הים התיכון, כ-20 קילומטרים צפונית לעזה. עם אוכלוסייה של כ-200,000, היא העיר השנייה בגודלה בישראל אחרי ירושלים.

ניתן לשכור דירה דיסקרטית באשקלון במחיר הנמוך משווי השוק. המחיר יהיה תלוי בגודל ובנוחות שמציעה הדירה וכן במיקומה ובמצבה.

דירה דיסקרטית באשקלון היא אופציה מצוינת למי שרוצה ליהנות מהיתרונות של מגורים בעיר אך עדיין לשמור על פרטיות. זוהי גם בחירה מצוינת עבור מישהו שרוצה להיות קרוב לחוף הים.

דירה זו היא המקום המושלם עבורכם אם אתם מחפשים מקום דיסקרטי לשהות בו באשקלון.

לדירה מיקום מעולה עם גישה נוחה לחוף הים ולכל האטרקציות של אשקלון.

הדירה פנויה להשכרה לטווח קצר בין התאריכים 15.3-15.4, אז מהרו והקפידו ליצור איתנו קשר לפני שמישהו אחר יעשה זאת!

דירה זו ממוקמת בעיר אשקלון ומהווה מקום מצוין למי שמחפש דירה דיסקרטית. יש בו שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד וסלון אחד. הדירה כוללת גם מיזוג אוויר, מכונת כביסה ומקומות חניה.

הבניין ממוקם בלב העיר, קרוב לכל השירותים כגון בתי ספר, חנויות ומסעדות.

דירה זו ממוקמת באשקלון, ישראל. הוא מספק מקום דיסקרטי למי שמחפש פרטיות.

דירה זו מושלמת למי שרוצה לשמור על מיקומו בסוד.

הדירה ממוקמת בקומה הראשונה של בניין פרטי והיא ממוקמת באזור מגורים שקט. המשמעות היא שתוכלו ליהנות משקט ושלווה במהלך שהותכם.

בדירה שני חדרי שינה וחדר רחצה אחד. תוכלו לישון בנוחות עבור ארבעה אנשים בחלל זה. יש גם מרפסת קטנה בה תוכלו ליהנות מבריזת הים או לקחת קצת זמן לעצמכם.

הדירה ממוקמת בבניין מגורים, עם כניסה פרטית וגישה לחניון הבניין. הדירה נמצאת בקומה 2 בבניין בן 3 קומות וכוללת חדר שינה אחד, סלון, מטבח וחדר רחצה.

דירה זו אידיאלית למי שמחפש דיסקרטיות, נוחות ופרטיות. דירה דיסקרטית באשקלון

היא אופציה מצוינת לאנשים שרוצים לשמור על הפרטיות שלהם ולא להיחשף לציבור. זה גם מקום נהדר עבור אנשים שרוצים לחיות חיים פרטיים יותר.

הדירה הנתונה ממוקמת באשקלון, שהיא עיר חוף במחוז הדרום בישראל. זוהי דירה דיסקרטית ויש לה גינה פרטית. הדירה כוללת 2 חדרי שינה וחדר רחצה אחד.