דירה דיסקרטית בנתניה. האזורים הטובים ביותר

דירה דיסקרטית בנתניה. האזורים הטובים ביותר

דירה זו ממוקמת ביישוב סגור עם אבטחה 24 שעות ביממה. יש בו גם חדר כושר מאובזר, קולנוע ובריכת שחייה. ישנן שתי מקומות חניה לאורחים והדירה נמצאת במרחק דקות ספורות מחוף הים.

נתניה היא עיר במחוז הצפון בישראל, השוכנת לחוף הים התיכון. נתניה ממוקמת בין כפר סבא לחדרה ומדרום לחיפה. בעיר מתגוררים 247,000 תושבים.

הדירה נמצאת במרחק הליכה קצר לתל אביב וירושלים. הוא מציע כניסה פרטית, מקום חניה ואבטחה 24/7. דירה דיסקרטית בנתניה

נתניה היא עיר חוף בצפון הארץ, ממש דרומית לחיפה. זהו גם אחד מיעדי התיירות הפופולריים בישראל. בעיר מתגוררים כ-210,000 תושבים.

נתניה היא מקום מצוין לאנשים שמחפשים דירה דיסקרטית ורוצים להיות קרובים לחוף הים.

לא קל למצוא דירה דיסקרטית בנתניה. מאמר זה יעזור לך למצוא את המתאים לצרכים שלך.

דירה דיסקרטית בנתניה היא מקום שאליו אנשים יכולים ללכת ליהנות מהזמן שלהם מבלי לחשוש שישפטו אחרים. זה מקום שבו אדם יכול להיות הם עצמם ולעשות מה שהם רוצים ללא כל הגבלה.

נתניה היא עיר בישראל השוכנת לחוף הים התיכון ומונה כ-180 אלף תושבים. הוא ידוע בחופים, בפארקים ובשטחים הירוקים שלו.

נתניה היא עיר על חוף הים התיכון הישראלי. זוהי אחת הערים היקרות בישראל, והיא דורגה במקום השני הטוב ביותר למגורים בישראל. זוהי עיר יפה עם חוף ים מדהים, והיא מציעה הרבה שירותים לכל סוג של אדם.

דירות דיסקרטיות בנתניה זמינות להשכרה לאנשים שזקוקים לפרטיות ורוצים להיות קרובים לחוף הים.

בנתניה יש הרבה אנשים שמעדיפים לחיות בדיסקרטיות ולא רוצים שהשכנים שלהם ידעו מה הם עושים למחייתם.

היא דירה שעוצבה תוך מחשבה על הצרכים של אנשים כאלה. הדירות הללו כוללות את כל השירותים שאדם צריך כדי שיוכלו לחיות חיים נוחים מבלי שהשכנים או אף אחד אחר יבחינו בהם.

נתניה היא עיר מודרנית במרכז הארץ. היא אחת הערים הצפופות בישראל ויש לה מערכת תחבורה ציבורית מצוינת. נתניה ידועה גם בחופים היפים שלה, בפארקים ובטיילות.

הדירה אותה אנו מחפשים צריכה להיות ממוקמת קרוב לחוף הים או להיות במרחק הליכה ממנו. הדירה צריכה להיות בעלת כניסה פרטית ולהיות מרוהטת במלואה עם מטבחון, מכונת כביסה/מייבש ומיזוג אוויר.

הדירה ממוקמת במתחם עם שער שמור, והיא נמצאת במרחק של 10 דקות בלבד מחוף הים. במתחם יש גם בריכת שחייה, מרכז כושר ומגרש משחקים לילדים.

חלק זה דן ביתרונות השכרת דירה בנתניה.